SANGAL Esports DreamHack Open Aralık Açık Elemeleri’nde çeyrek finalde!

cheshy

Sorunlu zihnimin mahsülü bu
⚽ Kayıtlı Üye ⚽
SANGAL Esports DreamHack Open Aralık Açık Elemeleri’nde çeyrek finalde!


DreamHack Open Aralık turnuvası Açık Elemeleri, 20 Kasım Cuma günü Türkiye saati ile 19.00 sularında başladı. Başarılı temsilcimiz SANGAL Esports, elde etmiş olduğu galibiyetler sonrasında adını çeyrek finallere yazdırmayı başardı.

Sangal Esports, son 16’da Rus ekibi ex-Mustang Crew karşısında oynanan uzatmaların ardından 19-15’lik skor ile adını çeyrek finallere yazdırmayı başardı. Açık elemelerde oynanan pek çok maçta olduğu gibi, maç Nuke haritasında oynandı. Maçın ilk yarısında 8-1’lik skor avantajına sahip olan başarılı temsilcimiz, maçın ikinci yarısında başarılı bir seri yakalayan Rus ekibine karşı normal oyun süresinde berabere kaldı. Maçın uzatmalarına Anti Terörist olarak başlayan başarılı temsilcimiz, bize maçın ilk yarısını tekrardan hatırlatan 4-0’lık bir serinin ardından maçı kazandı. Maç boyunca etkileyici bir performans sergileyen ve takımı için kritik skorlar elde eden Ekrem “l0gicman” Aydın‘ın başarılı performansı bir hayli dikkat çekti. Sergilediği agresif oyun tarzı ile Rus ekibi devamlı köşeye sıkıştıran Ömer “imoRR” Karataş da dikkati çeken oyuncular arasındaydı. Yakaladığı galibiyet serisinin ardından başarılı ekibimiz, 21 Kasım‘da Hollanda’lı ekip Budapest Five ile çeyrek finallerde karşılaşacak.

SANGAL Esports ile birlikte mücadele eden genç takımımız 9ine ise son 16’da karşılaştığı deneyimli ekip Nexus‘a karşı aldığı mağlubiyet ile turnuvaya veda etti. MDL‘in deneyimli ekiplerinden olan Nexus karşısında kendi oyunu kurmakta bir hayli zorlanan 9ine, başarılı galibiyet serisinin ardından aldığı 16-5’lik ezici bir skorun ardından, son 16’da elenen takımlar arasına girdi. Maç içerisinde bazen oyuncularımızın bireysel performansları ile ortaya koydukları mücadelelerle kazandığımız skorlar, Romanya’lı ekibe karşı alınacak galibiyet için yeterli olmadı. Tecrübeli ekip, 9ine‘nın spontane oyun tarzına karşı, devamlı oyunu soğutan hamleler ile beraber hakimiyetini bütün maçta korudu. 9ine için kaybedilen maçın önemi bir hayli fazlaydı.
 

Eymenco

⚽ Kayıtlı Üye ⚽
Beyzbol Gariptir
Beyzbol oyuncularını sayılarına göre belirleme uygulaması (bir oyuncunun vuruş sırasındaki konumuna karşılık gelen) Yankees tarafından 1929da başlatıldı.
Ligin geri kalanı onlara bir şey için teşekkür edebilir .

Batıl İnançlarına Sadık
1937de, katılımı artırmak için Romford Greyhound Stadyumunda çitalar yarıştı (sahibi Arthur Leggett tarafından).
Geçmişe bakıldığında oldukça heyecan verici görünüyor .

Uyanık Kaldı
Çoğu NASCAR ekibi lastiklerinde hava yerine nitrojen kullanır.
Azot kesinlikle olarak scooter için çalışır iyi .

Güzel Zamanları Hatırlamak
Bilardo ustası Henry Lewis bir keresinde arka arkaya 46 top batırdı.
Hepimiz yaptık o .

Zamanla Geçti
Wade Boggs maç günü sadece tavuk yedi ve her yarasadan önce toprağa bir Chai (yaşam için İbranice sembolü) çizdi.
Açıkça çalıştı .

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt