Poker Oynama Taktikleri, Pozisyon ve Sıralamaları Öğrenin

Prometheus

Yönetici
👑 Admin 👑
Doğal olarak, atacağınız ilk adım budur ve çoğu oyuncu bunu anlar. Genel Texas Holdem poker kurallarını öğrenmek kolay olabilirken, poker eli sıralamasının ne olduğunu gerçekten anlamak için biraz zaman harcamalısınız . Elinizin ortasında olduğunuz noktada olmamalı ve floşunuzla düz atıp atmadığınızı düşünmeli ve bunun için değerli karar vaktinizi boşa harcamalısınız. Poker eli sıralaması şöyle görünü
Poker-Hands-Rankings-Chart-min.png

Öğrenme pozisyonları paha biçilmezdir ve bunu yapmadan önce oynamaya başlamamalısınız. Muhtemelen daha önce oynamamış olsanız bile, bu pozisyonun pokerde çok önemli olduğunu zaten duymuşsunuzdur. Dahası, başlangıçta öğrenmeniz gereken en önemli poker ipuçlarından biri olduğunu söyleyebilirim! Öyleyse gözden kaçırmayın!

Genel olarak, diğer oyuncularda bir pozisyonunuz varsa, bu onların peşinden koştuğunuz anlamına gelir ve kararınızı vermeden önce ne yaptıklarını görmenizi sağlar.
Bu, dikkate alabileceğiniz büyük bir bilgi yığınıdır. Bahse girip girmediklerini veya kontrol edip etmediklerini, bir karar vermelerinin ne kadar sürdüğünü ve hangi büyüklükleri kullandıklarını bileceksiniz.

Örneğin, rakibinizin hızlı bir şekilde kontrol yaptığını görmek, zayıf bir ele sahip olduğunun iyi bir göstergesi olabilir ve bunu bilerek blöf yapmaya karar verebilirsiniz. Bunun gibi birçok örnek var, ancak bir şey açık - bu bilgiyi rakibinize vermektense görmek daha iyidir.
Poker stratejisini öğrenmeye hazır olduğunuzda, bir pozisyona sahip olmanın poker oyunlarında çok önemli olduğunu ve pozisyondayken çok daha fazla el oynamanız gerektiğini unutmayın.

Oynamaya karar verdiğiniz eller, bulunduğunuz pozisyondan büyük ölçüde etkilenir. Daha sonraki pozisyonda, daha fazla ele sahip olursanız, rakiplerinize çok daha fazla baskı uygulayabilirsiniz.

Poker koçluk seanslarında ele aldığımız ilk şeylerden biri flop öncesi aralıklardır ve burada farklı pozisyonlardan açılış ellerime göz atabilirsiniz. Flop öncesi poker hile sayfamı şimdi alın ve stratejinizi hemen geliştirin!
 

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
126
Çevrimiçi ziyaretçiler
150
Toplam ziyaretçi
276
Üst Alt