Gaziantep'te "PES 2020 Turnuvası" ödül töreni düzenlendi

cheshy

Sorunlu zihnimin mahsülü bu
Yönetici
🔰 Moderator 🔰
Gaziantep'te PES 2020 Turnuvası'nda kazanan sporculara ödülleri verildi.

Gaziantep'te PES 2020 Turnuvası'nda kazanan sporculara ödülleri verildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılan yazılı açıklamaya göre, belediye ile Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Elektronik Sporlar Topluluğu iş birliğinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde gençlerin sosyal aktivitelerini koruyucu ve önleyici tedbirler eşliğinde gerçekleştirebilmeleri amacıyla organize edilen turnuva kapsamında ödül töreni düzenlendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, etkinlikte yaptığı konuşmada, çok önemli bir günde gençlere ödül töreni düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Spor kenti Gaziantep'te sporun her çeşidini desteklemek için yoğun gayret gösteriyoruz. Gençlerimize baktığımız zaman gözlerinde büyük bir aşk var. Kalplerinde büyük bir heyecan var. Bunu görebiliyoruz. Geleceğimiz gençlerimiz emin ellerde. Sporun her dalıyla gençlerimize ulaşmak istiyoruz. Onların bilgi ve becerilerine ilişkin taramalar yaparak ideal olan spor dalına yönlendirme çabası içerisindeyiz. Bugün kentin her ilçesinde yaptığımız yüzme havuzları, spor salonları aracılığıyla gençlerimize spor yapma fırsatı veriyoruz."

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Efiloğlu, turnuvanın ulusal ve uluslararası alana yayılmasına yönelik istek ve talep almalarının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Toplam 455 sporcunun yarıştığı turnuvada finale kalan 8 sporcuya bisiklet hediye edildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dereceye girenlere kupalarını verdi.
 

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
83
Çevrimiçi ziyaretçiler
162
Toplam ziyaretçi
245
Üst Alt