Fortnite şampiyonu Bugha, uygun fiyatlı ekipmanlar için Five Below ile anlaştı

cheshy

Sorunlu zihnimin mahsülü bu
Yönetici
🔰 Moderator 🔰
Fortnite şampiyonu Bugha, uygun fiyatlı ekipmanlar için Five Below ile anlaştı

Fortnite şampiyonu Bugha, rakiplerinden çok daha uygun fiyatlı yeni oyun ekipmanları sunmak için bugün Five Below ile ortaklık yaptığını duyurdu.


Bugha, 2019’da ilk Fortnite Dünya Kupası şampiyonu oldu ve 3 milyon dolarlık büyük ödülü kazandı. 16 yaşındaki oyuncu, becerileriyle dünyadaki oyuncuları etkiledi ve oyun oynamanın yetenekli oyuncular için bir hobiden fazlası olabileceğini kanıtladı.

Oyun ekipmanlarının maliyeti, özellikle PC oyun dünyasına adım atan oyuncular için pahalı gelebilir. Çoğu oyuncu, oyunların tadını çıkarmak ve en üst düzeyde rekabet etmek için bir kulaklık, klavye, fare ve diğer ekipmanlara ihtiyaç duyuyor. Bu ekipmanların her birinin maliyeti çok üst düzeylere ulaşabiliyor, ancak Bugha’nın Five Below ile işbirliği, oyuncular için yeni ve uygun maliyetli seçenekler sundu.

Hayranlar, özel bir oyun kulaklığı, kulaklık standı, oyun hoparlörleri, klavye, fare, fare altlığı ekipmanları her biri yalnızca 10$ olarak satın alabiliyorlar. Bu indirim oyuncu ekipmanları açısından oldukça önemli derecede düşük fiyatlar.

Ülkemizde yurtdışından alış-veriş yapmak oldukça külfetli fakat siz de bu indirimlere göz atmak isterseniz buradan Five Below’un internet adresine gidebilirsiniz.
 

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
127
Çevrimiçi ziyaretçiler
146
Toplam ziyaretçi
273
Üst Alt