Fenerbahçe'de gizli kahraman Selçuk Şahin!

cheshy

Sorunlu zihnimin mahsülü bu
Yönetici
🔰 Moderator 🔰
Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun sportif direktörlüğe gelmesi ile kurulmuş olan yeni oluşumda Selçuk Şahin ismi büyük önem taşıyor.

Fenerbahçe'de gizli kahraman Selçuk Şahin!


Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun sportif direktörlüğe gelmesi ile birlikte idari anlamda yeni bir yapılanma kuruldu. Özellikle Emre Belözoğlu'nun yanında göreve gelen Selçuk Şahin, taraftarlar nezdinde de büyük destek gördü.

Sarı-lacivertlilerde 2003-2015 seneleri arasında futbol oynayan ve 338 maçta forma giyen Şahin, 5 lig şampiyonluğu, 3 TFF Süper Kupası, 2 Türkiye Kupası, 2008 Şampiyonlar Ligi çeyrek finali ve 2013 Avrupa Ligi yarı finalinde kadrodaydı.

Kulüp tarihinde önemli bir yeri olan tecrübeli isim, takım içerisinde başta Mert Hakan olmak üzere yerli ve genç oyuncularla iletişimi kuvvetli tutuyor. Herkese destek olan, uyum içinde küsmeden çalışılmasını sağlamayı başaran, oyuncuların sosyal hayatları için öneriler veren ve deneyimleriyle örnek olan Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu çalışmayı çok istediği bir isim oldu. Futbolculuğunun son zamanlarında Göztepe, Gençlerbirliği ve Bursaspor'da da daima kaptanlığı ve liderliğiyle ön plana çıkan 39 yaşındaki isim, saygı duyulan bir profil.

Teknik heyetle iyi iletişim

Selçuk Şahin'in futbolculuk deneyimi ve Fenerbahçe'de geçirdiği 12 yılın etkisiyle teknik heyetle çok iyi bir iletişimi bulunuyor.

Özellikle Volkan Demirel ile 20 yıla yakın dostluğu olan Mehmet Yozgatlı ve Aurelio ile takım arkadaşlığı yapan Şahin, idari menajer Volkan Ballı ile de aynı dönemlerde yer almıştı.

Teknik direktör Erol Bulut'u da tanıyan Selçuk Şahin, şu an için Samandıra'da çok önemli bir konuma sahip. Sakinliğiyle de bilinen Selçuk Şahin ılımlı ve uyumlu görüntüsüyle herkesi rahatlatıyor.
 

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
126
Çevrimiçi ziyaretçiler
102
Toplam ziyaretçi
228
Üst Alt