DOLANDIRICILARA DİKKAT!!!

Leonidas

Yönetici
👑 Admin 👑
🔰 Moderator 🔰
Son günlerde yaşanan olaylar ile birlikte herkesin evde oluşu dolandırıcı sayılarındada artış göstermektedir.

Sitelerin klon siteleri, kopta siteleri, sahte hesaplar üzerinden sizlere yardım yalanları ile aklınıza gelemeyecek türlü türlü oyunlar ile sizleri kandırmaktalar.

Özellikle bunları bugünlerde klon sitedediğimiz orjinal sitenin birebir sitelerini kopyalayarak yapmaktalar.

Örnek Kalebet557.com SAHTE BİR SİTEDİR. Şuan için Kalebet güncel giriş adresi Kalebet530.com'dur.

PEKİ NE YAPMAK LAZIM?

- Aktif bir oyuncuysanız kendinize müşteri temsilcisi adanmasını isteyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacaksınız sitenin canlı desteği tarafından sizlere Whatsapp yolu ile müşteri temsilciniz yönlendirilir. Genelde tüm sitelerde böyledir. Site değişikliklerinde sabırlı bir şekilde güncel adresi sormanızı ve güncel adres gelene kadar sabretmeniz gerekmektedir.


SOSYAL MEDYANIN ÖNEMİ!!!

- Sosyal Medya her geçen gün dahada ileriye gitmektedir. Şüphesiz ki artık hayatımızdan çıkmayacaktır. Sosyal platformların elbette ömrü değişkenlik gösterebilir. Örneğin MSN in yerini Whatsappın alması gibi.
- Aktif kullandığınız sosyal medyalar İNSTAGRAM - TWİTTER gibi platfromlar üzerinden SİTELERİN GÜNCEL ve RESMİ Sosyal Medya hesaplarını takip etmeniz gerekmektedir.
- Site değişikliklerinde güncel adresleri buradan gönül rahatlığı ile kontrol edebilirsiniz. Çok tecrübesiz bir site ise sosyal medyasınıda çaldırabilir mi bilemem :)

SON OLARAK...

- SON OLARAK FORUMLAR.
- Evet, Forumlar bu noktada da sizler için çok değerlidir. Aktif forumları asla bırakmayınız takibi. Forumların tek amacı sizlere hizmet etmek olduğunu sakın unutmayınız forumlar ile asla site adamı gibi düşünmeyin onlarında sizin gibi oyuncu olduğunu unutmayın ve onlar ile iletişimi kopartmayınız :)
- BONUS REHBERİ olarak Forumculuğun liderleri olacağımız hiç şüphesizdir. Bu yolda sponsorlarımızın yönlendirme linkleri sitemizde BANER - Kayar giflere eklenmiştir. Bu sitelere gönül rahatlığı ile her link değişikliğinde tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda alışılmışı değiştirerek güncel siteler kısmı sizler için en kısa sürede oluşturacağımızın sözünü veriyoruz. Burada sizlerin her daim güvenliğini önemsiyoruz.


Sabırla okuyan herkese teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi yorum atmayı unutmayınız lütfen.
BONUS REHBERİ
 

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
83
Çevrimiçi ziyaretçiler
191
Toplam ziyaretçi
274
Üst Alt