Aerowolf Limax, PUBG Mobile Pro League Endonezya 2. sezonu şampiyonu oldu

cheshy

Sorunlu zihnimin mahsülü bu
🔰 Moderator 🔰
Aerowolf Limax, PUBG Mobile Pro League Endonezya 2. sezonu şampiyonu oldu

PUBG Mobile Pro League (PMPL) Endonezya’nın ikinci sezonu bugün sona erdi. Aerowolf Limax 20.000 dolarlık büyük ödülün sahibi oldu.

Aerowold Limax finallerde pasif olarak oynadı. Toplam puanlarının çoğunu oluşturan 68 öldürme ve 116 yerleştirme puanı aldılar. Çok sayıda öldürmeyi başaramasalar da, Aerowolf hala liderlik tablolarının zirvesinde yer aldı.





Takım
WWCDSıralama PuanıÖldürme PuanıToplam Puan
1.Aerowolf LimaxOne11668184
2.Aura EsportsOne9074164
3.Boom EsportsThree10954163
4.Victom SoversThree7670146
5.Louvre KingsOne7372145
6.RRQ RYUZero6479143
7.Onic EsportsTwo6575140
8.ION EsportsThree7562137
9.Morph TeamOne7264136
10.Bigetron RAOne6069129
11.The Pillars SlayerOne8047127
12.Geek Fam IDZero5568123
13.Siren EsportsOne6751118
14.Evos EsportsZero4861109
15.Draniz AvengersZero285078
16.Alter Ego EsportsZero383573

Bu şampiyonluk ile birlikte, Aerowolf LIMAX ve Aura Esports, SEA Finallerine de hak kazandı. SEA Finallerinden ilk dört takım, Kasım ayı sonunda başlayacak olan 2 milyon dolarlık PUBG Mobil Küresel Şampiyonası’na (PMGC) katılacak.
 

Bahis Forum sitesi

Bahis Tahminleri

Canlı Maç İzle

2020 İddaa Forumu

En iyi bahis siteleri

bedava bahis Bonusları
Güvenilir bahis siteleri
Üst Alt