Umut Nayir Hırvatistana gitti! Olay sözler Bonus Rehberi

Umut Nayir Hırvatistana gitti! Olay sözler Bonus Rehberi

Hırvatistan Ligi takımlarından Hajduk Split ile anlaşma sağlayan Umut Nayir, havalimanında A Spor’a konuştu. Önemli açıklamalarda bulunan 27 yaşındaki golcü futbolcu, Beşiktaş’ta kadro dışı bırakıldığından dolayı çok kırıldığını ve üzgün olduğunu belirtti. 

İşte Umut Nayir’in açıklamaları:

“Bu kararı kabullenmek biraz zor oldu benim için. Konya maçının sabahında yöneticimiz arayarak kadroda düşünülmediğimi söyledi. Futbolun içinde bu tür kararlar alınabiliyor. Bütün kararlara saygım var ama sahada verdiğim mücadeleyle en azından kadro dışı kalma durumunu hak ettiğimi düşünmüyorum. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Asla bir yanlış yaptığımı düşünmüyorum.”

İlgili Haberler

Son dakika | Beşiktaş’ta Benteke gelişmesi! Menajeri Fanatik’e açıkladı

‘Hayal kırıklığı oldu’

“Futbolda çok fazla şey gördüm, artık şaşırmıyorum. Belki de kariyerim adına olumlu bir gelişme olmuştur. Avrupa kariyerimin başlamasına vesile olmuştur. Üzüldüm, kırıldım ama geçti. Biraz duygusallık var. Tırnaklarımla kazıyarak bir şeylere ulaştım. Sezon başında böyle bir şey hayal etmedim. Takım zaten zor bir durumdan geçiyor, ben de ekstra kaos yaratmak istemiyorum. Yönetime de söyledim benim için hayal kırıklığı bu durum. Hocanın beni tercih etmemesi değil ama kadro dışı bırakması hayal kırıklığı oldu.”

Neden Hajduk’u seçti?

“Hajduk başından bu yana beni çok istedi. Proje ve planlarını anlattılar. Avrupa’dan başka teklifler de vardı ama Hajduk’un projeleri bana inandırıcı geldi.”

sizlere bonusrehberi.com/blog farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir